HOŞGELDİNİZ

Polident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Polident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hasta ve hasta yakınlarının her türlü rahatlığı ve konforu ön planda tutan modern, hijyenik konforlu, rahat bir mimari yapıya sahiptir.

Kaliteli hizmet ve hasta memnuniyeti daima ön planda tutan anlayışla hareket eden polikliğinimiz, modern diş hekimliğinin en son tıbbi teknolojilerini yakından takip etmekte ve kullanmaktadır.

Polikliniğimiz diş hekimliği dallarının tümünde hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz

Polident alanında deneyimli hekim kadrosu ile yüksek teknoloji ekipmanlarıyla donatılmış kliniğimizde bir çok hizmeti sizlere sunuyoruz.

Görüşleriniz

Bilgi Bankası

Hangi Ağız Gargarasını Kullanmalıyım?
Hangi Ağız Gargarasını Kullanmalıyım?

Bilindiği gibi bugün piyasada çok çeşitli ağız gargaraları bulunmakta. Ancak her bireyin ağız diş sağlığına uygun olan ağız gargarası farklıdır.

Devamı
Ağız Hijyeni Nedir?
Ağız Hijyeni Nedir?

Dişlerinizi fırçalarken veya diş ipi kullanırken dişetleriniz kanıyorsa veya acıyorsa; ya da sürekli kötü ağız kokusu oluşuyorsa diş hekiminize görünün. Bu belirtilerden biri bile ağzınızda bir problem olduğuna işaret olabilir.

Devamı
Diş Eti Neden Kanar?
Diş Eti Neden Kanar?

Diş eti kanaması, diş eti hastalığının en önemli habercisidir. Diş eti hastalığına yol açan başlıca faktörler ise; gerekli ağız bakımının yapılmaması veya hatalı fırçalama, gebelik dönemindeki hormonel değişiklikler ve kalıtımsal nedenlerdir.

Devamı